REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO „Sosnowiecka Cerkiew Prawosławna”

Drodzy uczestnicy!

Z okazji 130 - lecia sosnowieckiej cerkwi świętych Wiery, Nadziei, Luby i Matki Ich Zofii w Sosnowcu zapraszamy Was do udziału w konkursie plastycznym. Architektura Cerkwi Prawosławnej przyciąga uwagę swą różnorodnością, bogactwem stylów, symboli i wartości. Wyznawcy prawosławia mają w Polsce do dyspozycji ponad 200 świątyń, przy czym większość cerkwi działa na wschodzie i południowym wschodzie. Wiele z nich to bezcenne zabytki.

Jedyna istniejąca z trzech sosnowieckich

Czytaj więcej: REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO „Sosnowiecka Cerkiew Prawosławna”

Konkurs z okazji Dnia Pluszowego Misia

Już wkrótce - 25 listopada swoje święto mają pluszowe misie! I własnie z tej okazji mamy dla wszystkich uczestników OPP nr 1 kolejny konkurs!  Pluszowy miś jest wdzięcznym tematem do tworzenia, mamy nadzieję, że i Was zainteresuje! Miś może być uszyty, namalowany, wyklejany, wydrapywany, lepiony czy składany. Metoda nie gra roli, ważne aby był zrobiony przez Was. Oczywiście pomoc rodziców również jest mile widziana :)

Na Wasze misie czekamy do 15 listopada, a potem wspólnie na Facebooku

Czytaj więcej: Konkurs z okazji Dnia Pluszowego Misia

Uwaga!

Konkursy realizowane są w ciągu całego roku roku szkolnego.
Ogłaszane są na bieżąco na stronie internetowej placówki oraz Facebooku.

Konkurs na najpiękniejszą MATRIOSZKĘ.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie "Na najpiękniejszą Matrioszkę". Jak co roku zachęcamy Was by wykonać laleczki - podusie (dowolnej wielkości), które wezmą udział w głosowaniu na Facebooku, WYKONAWCY najpiękniejszych zostaną nagrodzeni.
Oczywiście jeden uczestnik może wykonać kilka lalek. Wszystkie lalki przechodzą na własność organizatora, który może przekazać je na dowolny cel (np. charytatywny).
Termin dostarczenia lalki do OPP nr 1: 8 stycznia 2018 r.


Zapraszamy;-)