"W obiektywie" - koło fotograficzno-geograficzne

 
Zajęcia fotograficzno - geograficzne „W obiektywie” to propozycja dla wszystkich uczniów SP kochających fotografię, niezależnie od wieku i marki posiadanego aparatu. Są to zajęcia oparte głównie na warsztatach praktycznych. Niezbędna teoria ma charakter wprowadzający i traktowana jest zabawowo. 

Spotkania pozwalają zdobyć wiedzę, co i jak fotografować. Umożliwiają każdemu uczestnikowi stworzenie pierwszego własnego albumu, reportażu i wystawy fotograficznej ;-)

Spotykamy się w każdy czwartek i piątek przy ul. Teatralnej 8 w Szkole Podstawowej nr 8 w Sosnowcu. 

Szczegółowych informacji udziela prowadzący zajęcia Stanisław Szydło tel. 502 392 436

 

Wizytowka prowadzacego kopia

"MALI ODKRYWCY" - zajęcia zintegrowane z elementami sensoplastyki

Zapraszamy uczniów klas 1-3 na fascynujące zajęcia zintegrowane z elementami sensoplastyki!
Będziemy odkrywać świat wielozmysłowo tak, by oprócz wartości edukacyjnej, coraz lepiej radzić sobie z własnymi emocjami!
Będziemy się brudzić, przełamywać swoją wstydliwość, współpracować w grupie, ale przede wszystkim - będziemy się świetnie bawić, poznając razem świat i jego tajemnice!

"IMPRESJE" - zajęcia zintegrowane z elementami tańca

„Człowieku, naucz się tańczyć,
Bo aniołowie w niebie
Nie będą wiedzieli, co z tobą zrobić”
/Święty Augustyn/

Zajęcia prowadzi Pani Katarzyna Szymiec. Przeznoczone są  dla dzieci w wieku 6-9 lat. Głównym celem zajęć jest zaspokojenie potrzeby ruchu, odprężenia, ekspresji  . Poprzez taniec uczestnicy koła wyrabiają w  sobie poczucie rytmu, słuchu, swobodę i płynność ruchów. Uzyskują elastyczność i harmonijność ruchową. Elementy tańca i układy choreograficzne przyczyniają się do

Czytaj więcej: "IMPRESJE" - zajęcia zintegrowane z elementami tańca

"MISZ-MASZ" - Koło zajęć zintegrowanych

Zapraszamy uczniów klas I - III na zajęcia koła "MiSZ-MASZ", którego głównym celem  jest wzbogacenie wszechstronnego rozwoju osobowości dzieci poprzez kształcące i wychowawcze wartości działań plastycznych, muzycznych i teatralnych.

Zajęcia prowadzi pani Grażyna Grabowska.

Zapraszamy!