Koło dziennikarskie

Jak pisać, aby nas czytano? Jak mówić, aby nas słuchano? Jak przeprowadzić wywiad, aby był ciekawy? Jak współpracować z mediami? Tego wszystkiego dowiesz się na zajęciach dziennikarskich w Ognisku Pracy Pozaszkolnej nr 1! Chcesz być dziennikarzem? Zapraszamy. Chcesz zostać PR-owcem? Konferansjerem? Również zapraszamy. A może interesuje Cię sztuka autoprezentacji i wystąpień publicznych z elementami savoir-vivre'u? Zapisz się. Nie może Cię zabraknąć w tej grupie. Do

Czytaj więcej: Koło dziennikarskie

Koło informatyczne "ENTEREK"

Zajęcia mają na celu popularyzację informatyki wśród dzieci. Różne formy prowadzenia zajęć dają uczestnikom możliwość doskonalenia umiejętności w zakresie redagowania tekstów, projektowania plakatów, wizytówek, zaproszeń, tworzenia własnej grafiki, oraz prezentacji multimedialnych.

Uczestnicy kół są autorami wielu prac plastycznych, poznają zasady bezpiecznej pracy z komputerem oraz uczą się zasad odpowiedzialnego, zgodnego z „netykietą” korzystania z Internetu.

Przykładowe prace

Czytaj więcej: Koło informatyczne "ENTEREK"

Koło medialno - filmowe STOP KLATKA

wiek uczestników: od 13 r.ż

Nauczyciel: Iwona Ambroziak

W kole medialnym możesz rozwijać swoją kreatywność, pasje, zainteresowania, dotyczące filmu. Poza tym uczyć się pisania scenariuszy, tworzenia storyboardów, realizować i oglądać filmy animowane, fabularne czy dokumentalne. Przede wszystkim znajdziesz się wśród pozytywnie zakręconych ludzi i spędzisz czas w sposób interesujący i niebanalny. A przecież w życiu chodzi o to, by się nie nudzić. Serdecznie zapraszam.