Koło języka angielskiego - gr I

Poniedziałek 16.00- 17.30

Zajęcia przeznaczone są dla uczniów w wieku 7 -9 lat (klasy II i III SP). Uczestnicy, biorąc aktywny udział w zajęciach  dowiedzą się, że uczenie się języka angielskiego może stać się prawdziwą przyjemnością. Ciekawe historyjki odwołujące się do dziecięcej wyobraźni, nauka przez zabawę, śpiew, wyliczanki, quizy i gry oraz ćwiczenia ruchowe ułatwią przyswajanie nowego słownictwa, a multimedialne środki pomogą w zdobywaniu wiedzy dotyczącej kultury i tradycji

Czytaj więcej: Koło języka angielskiego - gr I

Koło języka angielskiego - gr II

Środa 16.00- 17.30

Zajęcia adresowane do dzieci w wieku 10 -11 lat mających już wstępne doświadczenie językowe, zainteresowanych dalszym pogłębianiem wiedzy, udoskonalaniem swoich umiejętności lingwistycznych w celu sprawnego posługiwania się językiem angielskim w sytuacjach dnia codziennego, rozwijając takie sprawności jak słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie w obcym języku.

 Nauczyciel prowadzący zajęcia - Hanna Rędzińska

Koło języka niemieckiego

Grupa młodsza - klasy I-V SP

Środa godz. 14:00 - 14:45

Uczymy się od podstaw przez zabawę: dużo śmiechu oraz ruchu i całkowity brak nudy.

Grupa starsza - klasy VI-VIII SP oraz III Gim Środa godz. 15:00 - 15:45 Uczymy się od podstaw, jednak osoby, które miały już kontakt z językiem niemieckim również nie będą się nudziły. Zajęcia rozwijają komunikatywne posługiwanie się językiem niemieckim.

Serdecznie zapraszam

Paweł Cecha