Koło języka angielskiego - gr I

Zajęcia odbywają się w poniedziałki w godz. 15.00-16.30. Przeznaczone są dla uczniów w wieku 8-9 lat. Uczestnicy, biorąc aktywny udział w zajęciach  dowiedzą się, że uczenie się języka angielskiego może stać się prawdziwą przyjemnością. Ciekawe historyjki odwołujące się do dziecięcej wyobraźni, nauka przez zabawę, śpiew, wyliczanki, quizy i gry oraz ćwiczenia ruchowe ułatwią przyswajanie nowego słownictwa, a multimedialne środki pomogą w zdobywaniu wiedzy dotyczącej kultury i tradycji

Czytaj więcej: Koło języka angielskiego - gr I

Koło języka angielskiego - gr II

Zajęcia odbywają się w  środy w godz. 15.00- 16.30. Adresowane do dzieci w wieku 10 -11 lat mających już wstępne doświadczenie językowe, zainteresowanych dalszym pogłębianiem wiedzy, udoskonalaniem swoich umiejętności lingwistycznych w celu sprawnego posługiwania się językiem angielskim w sytuacjach dnia codziennego, rozwijając takie sprawności jak słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie w obcym języku.

 Nauczyciel prowadzący zajęcia - Hanna Rędzińska

Koło języka niemieckiego - gr I

Zajęcia odbywają się w środy w godz. 15.00-16.30. Przeznaczone są dla uczniów klas V-VII szkoły podstawowej i II gimn. Uczymy się od podstaw, ale zapraszam również tych, którzy mieli już kontakt z j.niemieckim. Nasz cel, to komunikatywna sprawność posługiwania się językiem niemieckim.

Nauczyciel prowadzący: Paweł Cecha

 

Koło języka niemieckiego - gr II

Zajecia odbywają się w czwartki w godz. 15.00-15.45 lub 16.00-16.45. Przeznaczone są dla uczniów klas II-IV szkoły podstawowej. Uczymy się przez zabawę w super atmosferze. Serdecznie zapraszamy na zajęcia.
Nauczyciel prowadzący: Paweł Cecha

Koło języka rosyjskiego "Matrioszka"

Nauczyciel prowadzący zajęcia: Ewelina Niedziela

Poniedziałek 12.30-13.15 i 13.20-14.05 Oddział Przedszkola 47 w Sosnowcu (w budynku SP 19)

Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 5-6 lat. Podczas zajęć wychowankowie zapoznają się z podstawowymi zwrotami językowymi (poznają nazwy kolorów, zwierząt, przedmiotów, czynności itp.) Nie wiesz jak powiedzieć po rosyjsku „Dzień dobry!, Do widzenia!” Zapraszamy do wspólnej zabawy i nauki.

Poniedziałek 14.30-16.00 - dla uczniów klas IV-VI – zajęcia w

Czytaj więcej: Koło języka rosyjskiego "Matrioszka"