Koło języka angielskiego "WINNERS"

Zajęcia przeznaczone są dla uczniów w wieku 7 -9 lat (klasyi, II i III SP). Uczestnicy, biorąc aktywny udział w zajęciach  dowiedzą się, że uczenie się języka angielskiego może stać się prawdziwą przyjemnością. Ciekawe historyjki odwołujące się do dziecięcej wyobraźni, nauka przez zabawę, śpiew, wyliczanki, quizy i gry oraz ćwiczenia ruchowe ułatwią przyswajanie nowego słownictwa, a multimedialne środki pomogą w zdobywaniu wiedzy dotyczącej kultury i tradycji krajów angielskiego obszaru

Czytaj więcej: Koło języka angielskiego "WINNERS"

Koło języka angielskiego TRAVELLERS"

Zajęcia adresowane do osób  mających już wstępne doświadczenie językowe, zainteresowanych dalszym pogłębianiem wiedzy, udoskonalaniem swoich umiejętności lingwistycznych w celu sprawnego posługiwania się językiem angielskim w sytuacjach dnia codziennego, rozwijając takie sprawności jak słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie w obcym języku.

 Nauczyciel prowadzący zajęcia - Hanna Rędzińska

Koło języka niemieckiego

> Jeśli chcesz porozumiewać się w języku naszego zachodniego sąsiada, zapraszam na zajęcia kółka języka niemieckiego. W czasie zajęć będziesz mieć możliwość poznać kulturę, tradycje krajów niemieckojęzycznych, nauczyć się komunikować w języku niemieckim, a także rozwinąć swoją kreatywność. Nie martw się tym, że jeszcze niczego nie potrafisz mówić w tym języku,wszyscy zaczynają od poziomu "0".