Grafik zajęć

 GRAFIK ZAJĘĆ W ROKU SZKOLNYM 2017/2018 - POBIERZ w PDF

Uwaga! Grafik może ulec zmianie!

ZAPISY ONLINE NA ZAJĘCIA!

KOŁA PLASTYCZNE

"BARWNE INSPIRACJE"- warsztaty plastyczne

ZAPISY NA ZAJĘCIA -BARWNE INSPIRACJE

****************

Marta Lachor-Winiarska

poniedziałek             

15.00-16.30

sala plastyczna

"PLANETA WYOBRAŹNI" - warsztaty plastyczne

BRAK WOLNYCH MIEJSC - PLANETA WYOBRAŹNI

LISTA REZERWOWA

****************

Marta Lachor-Winiarska

piątek

15.30-17.45

SP 45

"PLASTYKOMANIA"-warsztaty artystyczne

****************

Marzena Małysa

wtorek

15.00-17.15

sala plastyczna

"SZALONE PĘDZLE"-koło plastyczne

ZAPISY NA ZAJĘCIA - SZALONE PĘDZLE

****************

Grzegorz Skrzypek

piątek

16.00-18.15

sala plastyczna

Warsztaty plastyczne-grupa młodzieżowa

ZAPISY NA ZAJĘCIA - WARSZTATY PLASTYCZNE

****************

Iwona Walas

poniedziałek

czwartek

15.15-16.45

15.15-16.45

Biblioteka  Pedagogiczna

SP nr 10

KOŁA JĘZYKOWE

Koło języka rosyjskiego "Matrioszka"

ZAPISY NA ZAJĘCIA - MATRIOSZKA

****************

Ewelina Niedziela

poniedziałek

12.30-13.15   lub  13.20-14.05

14.30-16.00

SP 19 "zerówka"

sala komputerowa

Koło języka angielskiego - gr 1

KLASY III SP

BRAK MIEJSC                                     

LISTA REZERWOWA

****************

Hanna Rędzińska

poniedziałek

15.00-16.30

sala 28

Koło języka angielskiego- gr 2

BRAK MIEJSC

LISTA REZERWOWA

****************

Hanna Rędzińska

środa

15.00-16.30

sala 28

Koło języka niemieckiego- gr 1 - od 12 lat

ZAPISY NA ZAJĘCIA - NIEMIECKI

****************

Paweł Cecha

środa

15.00-16.30

sala 27

Koło języka niemieckiego - gr 2 -klasy I-III

ZAPISY NA ZAJĘCIA- NIEMIECKI

****************

Paweł Cecha

wtorek

czwartek

16.00-15.45

15.00-15.45

SP nr 15

sala 27

KOŁA MUZYCZNO-INSTRUMENTALNE

"WSZYSTKO GRA"- zajęcia rytmiczne

ZAPISY NA ZAJĘCIA - WSZYSTKO GRA

****************

Aleksandra Jabłońska-Błokowska

środa

14.00-14.45

15.00-15.45

sala plastyczna

Dzięcięcy Zespół Wokalny "GRANDA"

ZAPISY NA ZAJĘCIA- GRANDA

****************

Aleksandra Jabłońska-Błokowska

środa

poniedziałek

16.00-17.30

16.30-18.00

sala plastyczna

sala komputerowa

Zespół Wokalny "Triola"

ZAPISY NA ZAJĘCIA - TRIOLA

****************

Katarzyna Kożuch

piątek

15.00-16.30

sala komputerowa

Młodzieżowy Zespół Wokalny "A'VARIA"

ZAPISY NA ZAJĘCIA - A'VARIA

****************

Katarzyna Kożuch

piątek

17.00-18.30

17.00-18.30

sala komputerowa

Warsztaty muzyczne - gr 1

ZAPISY NA ZAJĘCIA- MUZYCZNE

****************

Katarzyna Kożuch

poniedziałek

14.00-14.45

15.00-15.45

16.00-16.45

17.00-17.45

sala 29

Warsztaty muzyczne - gr 2

ZAPISY NA ZAJĘCIA- MUZYCZNE

****************

Katarzyna Kożuch

wtorek

14.00-14.45

15.00-15.45

16.00-16.45

17.00-17.45

sala 29

Warsztaty muzyczne - gr 3

ZAPISY NA ZAJĘCIA- MYZYCZNE

****************

Katarzyna Kożuch

czwartek

14.00-14.45                                    15.00-15.45

16.00-16.45

17.00-17.45

sala 29

KOŁA TANECZNO-SPORTOWE

Zespół Cheerleanders Upss!

ZAPISY NA ZAJĘCIA - UPSS

****************

Ewelina Niedziela

wtorek          

(grupa starsza)

 

czwartek

15.00-16.30

 

 

14.30-16.00

aula

"Mali sportowcy" - zajęcia ruchowe (chłopcy 4-6)

ZAPISY NA ZAJĘCIA - MALI SPORTOWCY

****************

Ewelina Niedziela

środa

14.30-16.00

aula

"Mali sportowcy" - zajęcia ruchowe /dziewczyny 4-6/

ZAPISY NA ZAJECIA - MALI SPORTOWCY

****************

Ewelina Niedziela

piątek

14.30-15.15

aula

Dziecięcy Zespół Taneczny "Gwiazdeczki"

****************

Ewelina Niedziela

wtorek

czwartek

12.30-13.15

12.30-13.15

Przedszkole Miejskie nr 47

Dziecięcy Zespół Taneczny "Iskierki"

****************

Ewelina Niedziela

wtorek

czwartek

13.20-14.05

13.20-14.05

Przedszkole Miejskie nr 47

Koło gimnastyczne "Lumina"

BRAK WOLNYCH MIEJSC - LUMINA

LISTA REZERWOWA

****************

Małgorzata Podsiedlik

wtorek

czwartek

13.45-15.15

13.45-15.15

sala korekcyjna

KOŁA MEDIALNE

Koło dziennikarskie

ZAPISY NA ZAJĘCIA DZIENNIKARSKIE

****************

Konrad Bilski

wtorek

16.30-18.00

IX LO

Koło medialne

Iwona Ambroziak

piątek

15.00-16.30

Gim nr 13

INNE

Warsztaty teatralne

(dla młodzieży)

ZAPISY NA ZAJĘCIA TEATRALNE

****************

Katarzyna Bała

wtorek

17.30-19.00

IX LO

"Misz-Masz" - zajęcia zintegrowane

ZAPISY NA ZAJĘCIA- MISZ MASZ

BRAK WOLNYCH MIEJSC - MISZ MASZ

****************

Grażyna Grabowska

czwartek

13.30-15.00

sala plastyczna

Koło informatyczne "Enterek"

BRAK  WOLNYCH MIEJSC - ENTEREK

****************

Elżbieta Skiba-Posikata

wtorek

środa

14.00-14.45  lub 15.00-15.45

14.00-14.45 lub15.00-15.45

sala komputerowa

Odsłony: 1780