II Fesiwal Muzyczne Diamenty i kolejny sukces

Katarzyna Posikata zdobyła wyróżnienie w II Wojewódzkim Festiwalu "Muzyczne Diamenty". Gratulujemy!

Sukces Emilii!

Praca Emilii Musialik - uczestniczki zajęć plastycznych, prowadzonych przez Panią Martę Lachor-Winiarską- została zakwalifikowana do wystawy Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Moja plastyka-moja technika". Gratulujemy !

Kolejny sukces Kasi!

Katarzyna Posikata w piątek (2 grudnia 2016 r.) uczestniczyła w międzynarodowym konkursie wokalnym "Śląskie Eurośpiewanie 2016" . Zdobyła wyróżnienie. Gratulujemy!!!

Sukces Kingi!

Kinga Podleśny- uczestniczka zajęć prowadzonych przez Panią Marzenę Małysę- zdobyła wyróżnienie w na OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM pt. „ANIOŁY SĄ TAKIE..”, który odbył się 22.11.2016r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie.
Gratulujemy!!!

Sukces Dominiki i Szymona

23 listopada 2016 r. uczestnicy Zespołu Wokalnego "Stokrotki", prowadzonego przez Panią Aleksandrę Jabłońską - Błokowską: Dominika Cieślik i Szymon Posikata wzięli w udział w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Polskiej "MurMuRanDO" w kategorii: szkoły podstawowe - klasy I-III. Konkurs organizowany jest przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Będzinie :) Szymon wyśpiewał III miejsce.
Gratulujemy Dominice i Szymonowi pięknych występów

Jesień wspomnień!

Katarzyna Posikata zdobyła III miejsce w Siemianowickim Festiwalu Piosenki "Jesień Wspomnień" 2016. Gratulujemy!

Sukces Kasi!

Dzisiaj, tj. 24 listopada w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Będzinie odbyły się kolejne eliminacje Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Polskiej "MurMuRanDo". Tym razem Katarzyna Posikata zdobyła II miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych.
Gratulujemy jej oraz dziękujemy Pani Katarzynie Kożuch za przygotowanie naszej laureatki